Volvo Penta – Rem vattenpump KAD42 TAMD162A/163/165
248kr
2 i lager
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Artikelnr: 976483 Kategorier: Motordelar, Remmar, Servicedelar, Volvo Penta Reservdelar
  • Beskrivning
  • Reviews (0)
Beskrivning
Volvo Penta – Rem KAD42 och TAMD162A/163/165
För flerspårremmen tryck HÄR.
2 st. remmar ingår i paketet.
Till TAMD 162, 163 och 165 så passar de till generatorn.
Längd: 9,5 x 950mm
K
  • KAD 42A
  • KAD 42B
  • KAMD 42A
  • KAMD 42B
T
  • TAMD 162A
  • TAMD 162B
  • TAMD 162C
  • TAMD 162C-B
  • TAMD 162C-C
  • TAMD 163A-A
  • TAMD 163P-A
  • TAMD 165A